Viceprimarul Clujului, Dan Tarcea, a spus că până în 2030 Clujul ”OSĂ” investească 200 de milioane de euro pentru a-i readuce pe clujeni la Termoficare. Până atunci, Primăria Municipiului Cluj-Napoca a interzis dezvoltatorilor imobiliare să mai monteze centrale individuale de apartamente, dacă în… » Mai multe detalii