Gest onorabil din partea unui clujean, după ce a găsit o sumă consistentă de bani într-o benzinărie din Cluj-Napoca.Bărbatul de 36 de ani se afla în OMV-ul de pe Calea Turzii, marți dimineață. La un moment dat a zărit pe jos mai multe bancnote. Văzând banii, le-a anunțat imediat pe angajate pentru a… » Mai multe detalii