Un căprior a rămas blocat într-o fosă situată la parterul unui bloc din comuna Florești. Animalul a fost salvat și eliberat în mediul său natural de Organizația pentru Protecția Mediului și Combaterea Braconajului – OPMCB, în colaborare cu reprezentanții ISU Cluj și paznicul fondului cinegetic din Florești. Reprezentanții… » Mai multe detalii