Un clujeancă a sesizat o mașină, în parcarea VIVO Cluj, iar în autoturism erau doi căței leșinați din cauza căldurii. Unul duntre geamuri era lăsat puțin, dar la 30 de grade la soare, este insuficient. ”Doi câini închiși de cel puțin o ora in masina in parcare la Vivo”, a semnalat Ramona. Aceasta s-a… » Mai multe detalii