Echipa de handbal feminin Măgura Cisnădie a fost prima formație de Liga Națională care s-a reunit. Antrenorul Alexandru Weber a sunat adunarea lotului vineri, 7 iulie, iar de luni s-au început antrenamentele în sala din Cisnădie. Trupa din Cisnădie are șapte noutăți pentru sezonul viitor: portarii Marta Batinović (33 de ani, SCM Gloria Buzău) și […]
Cisnădia a reluat pregătirile – Șapte nume noi în lotul celor de la Măgura