Ușa de protocol a Primăriei Cluj-Napoca a fost aprinsă sambata seara, in jurul orei 20.00.Ușa a fost aprinsa pe exterior, dar nu se stie daca cineva a aruncat benzina pe ușa sau a fost un alt incident.Cazul nu a fost raportat nici de politie si nici de pompieri.Vom reveni cu amănunte… » Mai multe detalii