Bogdan Drăghici este bărbatul care şi-a dat foc şi a intrat cu maşina în Ambasada Rusiei de la Bucureşti.Bogdan Drăghici conducea mașina înmatriculată pe numele tatălui său şi, în fața Ambasadei, s-a stropit cu benzină, şi-a dat foc şi apoi a intrat cu maşina în gardul Ambasadei Rusiei.Bogdan Drăghici… » Mai multe detalii