Cinci bărbaţi au acuzat probleme de sănătate şi peste 50 de oi au murit, sâmbătă, la o fermă din judeţul Argeş, după ce s-a folosit o…
The post Cinci argeșeni spitalizați și peste 50 de oi moarte în urma unei intoxicări cu substanțe chimice appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.