Un bugetar din România a încasat în luna februarie 2023 suma de 153.420 de lei, de 10 ori mai mare decât indemnizația președintelui Klaus Iohannis. Potrivit unor surse, nu ar fi vorba despre președintele ANCOM, ci despre un angajat care a dat în judecată ANCOM și a câștigat în instanță, scrie Antena 3, relatează portalul […]
Cel mai mare salariu încasat de un bugetar în luna februarie – Peste 150.000 de lei