Cei doi poliţişti care au fost prinşi în flagrant luând mită în centrul Capitalei au fost trimişi în judecată de Direcţia Naţională Anticorupţie. Ei sunt…
The post Cei doi polițiști „agățați” de procurorii DNA au luat mită, în total, de 122 de ori. Sumele adunate i-au adus acum în fața judecătorilor din București appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.