Marți, parlamentarii au majorat salariile demnitarilor. Vorbim exclusiv despre primari și viceprimari iar aceștia, la rândul lor, vor putea să crească lefurile angajaților din subordine.Ordonanța venită de la Senat îi includea pe parlamentari, pe primari și pe funcționari. Decizia PNL și a PSD a fost… » Mai multe detalii