O italiancă a relatat cum a încercat să achite cu cardul un mic dejun la un restaurant din Veneția și a fost nevoită să apeleze la autorități pentru a i se face dreptate.Femeia și-a comandat un cappuccino și o brioșă, iar la final a vrut să achite cu cardul. Pe bon au apărut următoarele prețuri: 2 euro… » Mai multe detalii