Joi, 20 iunie, au fost anunțați câștigătorii ,,Campionatului bihorean al curățeniei, competiție adresată primăriilor, desfășurată în luna mai 2024. Concursul face parte din proiectul ,,Luna curățeniei în Bihor”, ajuns la a IV-a ediție. Premiile au fost acordate în cadrul unei gale, unde au fost sărbătorite eforturile depuse de comunități pentru un județ mai curat și […] » Mai multe detalii