Marți, 20 iunie, au fost decernate premiile câștigătorilor ,,Campionatului bihorean al curățeniei”, concursul adresat primăriilor din cadrul campaniei ,,Luna curățeniei în Bihor” (mai 2023), ediția a III-a, organizată de Ecolect Group și Consiliul Județean Bihor. În luna mai au fost colectate 1.046 de tone de deșeuri reciclabile de la locuințele din Bihor și în cadrul […] » Mai multe detalii