Un sibian ni s-a plâns că i-a fost vandalizată casa la sfârșitul lunii octombrie, iar în această dimineață a fost amenințat de un vecin. Daniel Mihalcea are o casă ”la roșu” pe Dealul Gușteriței, în aceeași curte unde are și afacerea – un depozit cu lemne de foc pe care le comercializează, unde cesta folosește […] » Mai multe detalii