Un clujean s-a declarat revoltat de faptul că a primit amendă de la controlorii CTP. Acesta acuză că aparatul de validat biletele afișa mesajul „card deja validat”, după ce acesta a primit amenda.„Mi-am luat amendă în autobuz cu călătoria validată”, a declarat acesta. Autorul a distribuit imaginile cu… » Mai multe detalii