În acest context Agenția pentru Protecția Mediului Bihor împreună cu Garda Națională de Mediu – Comisariatul Județean Bihor și Administrația Bazinală ”Ape Crișuri”, au derulat la sediul Primăriei Municipiului Beiuș o activitate de conștientizare și responsabilizare a elevilor și indirect – a familiilor lor, a cadrelor didactice și chiar a întregii comunități privind colectarea selectivă […] » Mai multe detalii