Primarul Emil Boc a criticat arbitrajul de la meciul U Cluj – CFR Cluj, spunând că echipa campioană nu avea nevoie de avantaje.”Universitatea a dominat din toate punctele de vedere. Îi felicit și pe Neagoe l-am felicitat imediat după joc. Să nu uităm de unde am venit și unde suntem. Jucăm de la egal… » Mai multe detalii