Primarul Clujului, Emil Boc, a declarat marți, la un post de radio local, că este foarte mulțumit de investițiile pe care le-a făcut în Cluj-Napoca pentru dezvoltarea parcursului său ecologic. Edilul clujean nu s-a sfiit să precizeze, lăsând modestia la o parte, că „nicăieri în România nu veți mai găsi… » Mai multe detalii