Primarul Emil Boc a spus că a renunțat la mașină, în măsura în care este posibil, iar seara merge cu autobuzul. ”Să facem fiecare o analiză și să vedem în ce moment al zilei am putea să renunțăm la mașină. Asta e ideea să ne gândim.Eu, spre exemplu, pot să vin cu mașina dimineața, când mă grăbesc… » Mai multe detalii