foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/09/accident-biciclist.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/09/accident-biciclist-1200×750.jpg” title=”Biciclist lovit de mașină în Avrig după ce nu a dat prioritate 2″/>
Un biciclist a fost lovit de o mașină într-o intersecție din orașul Avrig, după ce nu a acordat prioritate “În timp ce conducea o bicicletă pe strada Câmpșor din orașul Avrig, un localnic în vârstă de 67 de ani a pătruns în intersecția cu strada S Brukenthal fără să acorde prioritate și a intrat în […]
Biciclist lovit de mașină în Avrig după ce nu a dat prioritate