Întâmplare bizară, ieri, la Spitalul Județean de Urgență Bistrița. Un bărbat îmbrăcat în călugăr s-a dat drept profet și a agresat verbal medicii din incintă. Bărbatul, trecut de 70 de ani, a ajuns la sediul poliției și apoi la Psihiatrie. Un bărbat în vârstă de peste 70 de ani s-a prezentat joi, 15… » Mai multe detalii