Sursa: ziarulromanesc.de
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/07/etilotest_.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/07/etilotest_.jpg” tabindex=”0″ role=”button” title=”Bărbat din Orlat, rupt de beat și fără permis de conducere, reținut după ce a făcut accident cu mașina”/>
Un bărbat din Orlat a fost reținut de polițiștii rutieri pentru numeroase infracțiuni la regimul rutier după ce a făcut accident. Mai mult bărbatul era băut și nu avea permis de conducere. Polițiștii sibieni transmit că un bărbat în vârstă de 47 de ani, din Orlat, a fost reținut astăzi de către polițiștii rutieri pentru […]
Bărbat din Orlat, rupt de beat și fără permis de conducere, reținut după ce a făcut accident cu mașina