Mai mulți candidați care au participat astăzi, 2 iulie, la cea de-a doua probă scrisă din cadrul examenului de Bacalaureat au fost eliminați din examen din cauza telefoanelor mobile.La Argeș, cei care au reușit să introducă telefoanele prin fel și fel de metode în sălile de examen, au fost dați de gol… » Mai multe detalii