Premierul Nicolae Ciucă a anunțat că după data de 15 februarie, autoritățile vor discuta despre relaxarea măsurilor luate pentru prevenirea răspândirii coronavirusului. Și ministrul Sănătății, Alexandru Rafila, a spus că din martie s-ar putea renunța la certificatul Covid. » Citeste mai mult