Luna iulie a adus scumpiri la pompe. Începând de astăzi, luni, un plin la mașină costă cu 20 de lei mai mult.Majorarea prețurilor la carburanți va duce la scumpirea altor produse și servicii, spun economiștii, mai ales că, tot de astăzi, se majorează și salariul minim pe economie.Și tot de la întâi iulie,… » Mai multe detalii