Pe data de 15 aprilie, în urmă cu 26 de ani, a fost lansat în România primul operator de telefonie mobilă GSM: Connex. Primele demersuri…
The post Astăzi, exact cu 26 de ani în urmă, a fost lansat primul operator de telefonie mobilă GSM din România appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.