Prefectul Dumitru Țiplea a prezentat astăzi, 18 ianuarie, în cadrul videoconferinței lunare cu primarii bihoreni, un apel de proiecte pentru dotarea cu echipamente și mobilier a școlilor de la nivelul județului Bihor. Alături de edilii bihoreni, la ședință au participat Inspectorul Școlar General al Inspectoratului Școlar Județean Bihor, Horea Abrudan, precum și directorii de școli […] » Mai multe detalii