foto B1TV
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/08/sindicate-medium.webp” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/08/sindicate-large.webp” title=”Angajații de la Finanțe în grevă – ”Vrem să ne păstrăm locurile de muncă” 1″/>
Angajații de la Finanțe organizează marţi dimineaţă, între orele 8:00 şi 10:00, o grevă de avertisment în toată ţară, iar de la 9:00 la 10:00 va avea loc un miting de protest în faţa Ministerului Finanţelor. Ei protestează împotriva măsurilor propuse de guvern pentru reducerea cheltuielilor bugetare și cer păstrarea locurilor de muncă. „Motivele sunt […]
Angajații de la Finanțe în grevă – ”Vrem să ne păstrăm locurile de muncă”