Alți doi migranți din Bangladesh, predați de polițiștii locali pentru că au trecut ilegal granița. Polițiștii locali aflați în patrulare pe raza municipiului au depistat, ieri după-amiază, în jurul orei 16.00, doi bărbați care aveau un comportament suspect, devenind agitați la observarea patrulei. Aceștia se aflau pe o bancă… » Citeste mai mult