Al patrulea mort în tragedia de la Crevedia. Încă o persoană rănită în exploziile ce au avut loc la Crevedia în seara zilei de 26 august a murit. S-a stins la Spitalul Clinic de Urgență din București. Este al patrulea deces după tragedia de la stația GPL.
„În cursul acestei dimineți, a decedat la Spitalul Floreasca un pacient aflat în stare foarte gravă încă de la începutul internarii. Avea arsuri pe 95% din suprafața corporală. Adresăm condoleanțe familiei”, a anunțat Ministerul Sănătății.
Duminică,