foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/11/smurd-ambulanta-spital-upu-medium.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/11/smurd-ambulanta-spital-upu-large.jpg” title=”Al doilea accident de luni de la Porumbacu de Jos, între o motocicletă și o mașină”/>
Un accident a avut loc între un autoturism și o motocicletă, pe DN1 între Avrig și Porumbacu de Jos. Este al doilea eveniment rutier ce are loc în această zonă luni dimineață. Polițiștii rutieri au intervenit la un accident produs pe DN 1, km. 279+500m, între Avrig și Porumbacu de Jos. „Din primele cercetări efectuate […]
Al doilea accident de luni de la Porumbacu de Jos, între o motocicletă și o mașină