S-a stabilit procedura prin care românii își pot recupera banii de pe facturile greșite de la companii. Furnizorii au obligația să recalculeze facturile fără a impune penalități în termen de 15 zile, iar debranșările sunt interzise. „Există procedură regulament special pentru aceste diferende între… » Citeste mai mult