foto Digi24
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/06/canicula-ambulanta.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/06/canicula-ambulanta.jpg” tabindex=”0″ role=”button” title=”Adolescent de 16 ani dus de urgență la spital de la colonia Seviș după ce a înghițit otravă pentru șoareci combinată cu spray de insecte”/>
Un adolescent din Cisnădie a ajuns de urgență la spital după ce a consumat otravă de șoareci și spray de muște. Un echipaj al Serviciului Județean de Ambulață și un echipaj de Poliție au intervenit sâmbătă după-amiaza la colonia Seviș după ce, potrivit Surselor Ora de Sibiu, un minor de 16 ani a consumat spray […]
Adolescent de 16 ani dus de urgență la spital de la colonia Seviș după ce a înghițit otravă pentru șoareci combinată cu spray de insecte