O femeie a rămas încarcerată în fiarele mașinii răsturnate, într-un accident rutier produs pe DN 1, la Timișul de Jos. Inspectoratul pentru Situații de Urgență Brașov a intervenit la fața locului cu un echipaj de descarcerare, o autospecială de lucru cu apă și spumă, un echipaj SMURD și o ambulanță cu medic din cadrul SAJ Brașov.
„Cu puțin timp în urmă un autovehicul care circula pe DN1, în zona Timișul de Jos, a părăsit partea casosabilă și s-a răsturnat, după ce a lovit un panou publicitar.