FOTO: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2019/06/smurd.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2019/06/smurd.jpg” title=”Accident cu două mașini în Agnita – Cinci oameni sunt răniți 9″/>Un accident rutier a avut loc joi în Agnita pe strada Mihai Viteazu. Două mașini au intrat în coliziune, iar în urma impactului cinci persoane au fost rănite. Echipajele medicale venite la fața locului asigură asistență victimelor.
Polițiștii sibieni spun că este vorba despre o coliziune între două autoturisme. Unul dintre ele era condus de un tânăr de 18 ani din Coveș, iar celălalt de un bărbat de 47 de ani din Brădeni.
În urma impactului, mai multe persoane au fost rănite.