Un clujean a întrecut orice limite de bun simț când și-a abandonat trotineta închiriată exact în mijlocul drumului. Fapta sa a revoltat șoferii, care l-au taxat rapid : ” Cât de nesimțit să fii s-o lași în mijlocul drumului?” a scris un șofer care a postat imaginea.Până acum trotinetele creau probleme… » Mai multe detalii