Un arădean în vârstă de 72 de ani, care consumase alcool, a intrat cu mașina în geamul unei benzinării din cartierul Subcetate. Incidentul a avut…
The post A intrat cu mașina în geamul unei benzinării din Subcetate. Șoferul, un bărbat de 72 de ani, consumase alcool appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.