Primarul Emil Boc anunță că 1.425 de arbori de talie mare plantăm în această primăvară și 100.000 de arbori plantați până în 2030. Deocamdată, au fost plantați 132 de copaci.”A început „ofensiva verde” în Cluj-Napoca. 132 de arbori de talie mare au fost plantați pe noul drum care face legătura cu Centrul… » Mai multe detalii