O femeie din Victoria a alertat Poliția, după ce concubinul ei a luat-o la bătaie. Bărbatul era beat
Polițiștii din cadrul Poliției Orașului Victoria fac acum cercetări în acest caz, în cadrul unui dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de „violență în familie”. „Din cercetările efectuate după primirea unei sesizări, în care o femeie reclama faptul că ar fi fost agresată fizic de către concubinul său, a reieșit că, la data de 27 iulie a.c., în jurul orei 23.00, pe fondul unor neînțelegeri familiale,