Primarul Florin Birta a felicitat azi 30 de cupluri care au împlinit 50 de ani de căsnicie, în cadrul celei de-a treia ediții din acest an a evenimentului „Nunta de aur”. Festivitatea de premiere a avut loc în sala mare a Primăriei Oradea, în prezența seniorilor și a familiilor lor. „Vă mulțumesc pentru că sunteți […] » Mai multe detalii