Azi a avut loc ceea de-a doua ediție din acest an a evenimentului „Nunta de aur”. Cu această ocazie primarul Florin Birta a felicitat 35 de familii care au împlinit 50 de ani de căsătorie. Festivitatea de premiere a avut loc în sala mare a Primăriei Oradea, în prezența seniorilor și a familiilor lor. „Vă […] » Mai multe detalii