Viceprimarul Antonia Nica a felicitat joi, 27 iunie, cele 24 de cupluri prezente în sala mare a Primăriei Oradea, la evenimentul „Nunta de Aur”. Aflat la cea de-a VII-a ediție din acest an, evenimentul este organizat de municipalitate în semn de prețuire pentru familiile care au împlinit 50 de ani de căsătorie neîntreruptă și au […] » Mai multe detalii