Temperaturile ridicate din ultima săptămână au început să facă victime! Reprezentanții Spitalului Clinic Județean de Urgență (SCJU) Arad au anunțat că 20 de cetățeni au…
The post 20 de arădeni au avut nevoie de asistență medicală din cauza caniculei appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.